Coaching

 

Specjalizuję się w prowadzeniu coachingu w obszarze biznesu. Współpracuję z klientami, którzy chcą rozwinąć umiejętności i zwiększyć dochody. Najczęściej współpracuję z właścicielami firm oraz menedżerami. Prowadzę executive coaching, business coaching oraz coaching menedżerski.

 

Ile czasu trwa coaching?

Podczas coachingu indywidualnego sesja trwa od 1,5 do 3 godzin. Zazwyczaj 2 godziny. Jej czas trwania zależy od złożoności celów, tempa pracy i pilności celów.

Podczas coachingu zespołowego sesja trwa od 2 do 4 godzin. Jej czas trwania zależy od liczebności zespołu, złożoności celów, tempa pracy oraz pilności celów.

Prowadzony przeze mnie proces coachingu składa się zazwyczaj z 7 sesji. Przy złożonych celach ilość ta może wydłużyć się do 10 sesji, a przy prostych celach może zmniejszyć się do 4-5 sesji.

 

Miejsce:

Coaching dla organizacji (osoby prawne) prowadzę w siedzibie firmy klienta. Najczęściej pracuję z firmami z okolic Krakowa.

Coaching dla klientów prywatnych (osoby fizyczne) prowadzę we własnym gabinecie w Krakowie (ul. Św. Filipa 23/4).

 

Moje wynagrodzenie:

Cena 1 godziny coachingu wynosi 300 zł (sesja 2 godziny – 600 zł).

Podane kwoty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Przy szczególnie złożonych celach coachingowych moje wynagrodzenie może wzrosnąć.

W celu zasięgnięcia informacji organizacyjnych i ustalenia terminów sesji coachingowych proszę o kontakt telefoniczny (791-760-145), bądź e-mailowy (t.dulewicz@tomaszdulewicz.pl).